• Łatwy biwakŁatwy biwak
  • Beztroska radośćBeztroska radość
  • Kołdry i poduszki są wliczone w cenęKołdry i poduszki są wliczone w cenę
  • Piękne lokalizacje z dużą przestrzeniąPiękne lokalizacje z dużą przestrzenią
  • Ocena klienta 8.3Ocena klienta 8.3

Namioty typu bungalow w Chorwacji

W pełni wyposażony z dużą ilością miejsca

Szukasz luksusowego kempingu z całą rodziną, ale chcesz cieszyć się wakacjami z namiotu? W takim razie namiot bungalow w Chorwacji jest dla Ciebie! Z dużą ilością przestrzeni życiowej i naciskiem na praktyczny luksus, namiot typu bungalow jest standardowo wyposażony dla pięciu osób. Zapewniamy również więcej krzeseł i naczyń, więc można przyjmować gości w swoim namiocie. Jeśli przyjedziesz z sześcioma osobami, dodamy dodatkowe łóżko w jednym z przedziałów sypialnych.Inwentarz składa się zarówno z plastiku, jak i szkła/kamienia. Dzięki temu nie musisz się martwić, że dzieci coś stłuką, a Ty nadal możesz pić swoje własne zimne piwo z prawdziwej szklanki.

Oczywiście glamping to nadal camping, ale zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wakacyjne potrzeby. Dlatego oferujemy lodówkę z dużym zamrażalnikiem, metalową szafkę do przechowywania, twarde łóżka z dobrymi materacami, dwa leżaki, dwa składane krzesła i cztery fotele kubełkowe. Kołdry i poduszki również są zapewnione. Pościel, ręczniki i ręczniki plażowe należy zabrać ze sobą lub można je wypożyczyć. Istnieje również możliwość wypożyczenia u nas zestawu dla dziecka. Pakiet składa się z bezpiecznego łóżeczka i solidnego wysokiego krzesełka.

Namioty bungalow w Chorwacji z Easyatent

Czy chcesz cieszyć się wspaniałym zakwaterowaniem w środku natury, ale jednocześnie doświadczyć przytulnej atmosfery kempingu? Wybierz namiot typu bungalow z Easyatent. W pełni wyposażonym namiocie macie zagwarantowany przytulny pobyt na najlepszych kempingach w Chorwacji. W dzisiejszych czasach większość urlopowiczów stawia na komfort i wygodę. W pełni wyposażonym namiotem typu bungalow w Easyatent, możesz bez obaw rozpocząć swój urlop. Ale dlaczego biwakowanie w namiocie typu bungalow jest takie fajne? A jakie są zalety namiotów typu bungalow?

Niezapomniane wrażenia
Kemping w luksusowym namiocie typu bungalow w Chorwacji to niezapomniane przeżycie dla młodszych i starszych. Kwatery Easyatent posiadają luksusowe wyposażenie, więc możesz w komfortowych warunkach biwakować z rodziną lub przyjaciółmi. W Easyatent rozumiemy, że chcesz doświadczyć prawdziwego uczucia kempingu, ale wolisz nie spać na przeciekającym materacu dmuchanym. Nasze luksusowe namioty typu bungalow są więc wyposażone w twarde łóżka z wygodnym materacem. To pomoże Ci się zrelaksować i cieszyć się atrakcjami w Chorwacji w ciągu dnia.

Zaletą biwakowania w jednym z naszych namiotów typu bungalow w Chorwacji jest to, że nie musisz nosić ze sobą zbędnego sprzętu. Namioty typu bungalow są w pełni wyposażone w prąd, meble i wszystkie niezbędne naczynia kuchenne. Do miejsca zakwaterowania wystarczy przywieźć poduszki, koce, ręczniki i pościel domową, ale można je również wypożyczyć. Idealny, jeśli chcesz spędzić wakacje zrelaksowany! Nasze namioty typu bungalow są zasadniczo wyposażone dla pięciu osób, ale możliwe jest również obozowanie z sześcioma osobami. Przy wynajmie namiotu bungalowu dla sześciu osób, do części sypialnej dodawane jest dodatkowe łóżko.

Korzystaj z chorwackiego słońca
Namioty bungalow Easyatent są pięknie położone na najładniejszych kempingach w Chorwacji. Kempingi te położone są pośród natury i tuż nad morzem. Idealny, jeśli chcesz wybrać się na miły spacer wzdłuż Adriatyku. Nasze namioty typu bungalow posiadają ochronę przed słońcem; naturalnie przez drzewa lub z pomocą namiotu zewnętrznego. Pozwala to na siedzenie w cieniu po długim dniu na słońcu, jednocześnie utrzymując wnętrze w chłodzie. Zatem wynajem namiotu bungalowu niesie ze sobą wiele korzyści. Na co czekasz? Wyrusz z przyjaciółmi lub rodziną!

Wybierz się na kemping w Chorwacji w namiotach bungalow Easyatent! Odkryj naszą szeroką ofertę namiotów typu bungalow na stronie internetowej lub skontaktuj się z naszymi ekspertami ds. rezerwacji. Czy zobaczymy się wkrótce w słonecznej Chorwacji?