Wakacyjne vlogi

Poznaj Barta i Lindsey.

Cześć wczasowiczu, witaj na naszej stronie z vlogami. Jestem Bart i możecie mnie znać z Nickelodeonu. Razem z pisarką podróżniczą Lindsey stworzyliśmy specjalnie dla Was sezon pełen ciekawych vlogów, w których zabieramy Was na nasze kempingowe wakacje w Chorwacji.

Chcę jednak do tego dodać to, czego być może jeszcze nie wiecie, Bart skrycie woli spać w namiocie glampingowym z miękkim materacem niż w standardowym namiocie. Potrafi jednak robić bardzo smaczne śniadania do łóżka, które z kolei zapewniają mi siłę do podejmowania interesujących wyzwań.

Dosyć gadania. Nie tylko przetestowaliśmy zakwaterowanie, ale także porównaliśmy różne kempingi i sprawdziliśmy najlepsze aktywności w okolicy. Już teraz, z wygodnego fotela można podjąć właściwą decyzję, gdzie wybrać się na następne wakacje. I kto wie.... możecie zobaczyć nas vlogujących na całym kempingu!

Miłego oglądania!

Pozdrawiamy Bart & Lin :D

Vlog #1

Vlog #1

Poznaj Barta i Lindsey. Ten zabawny duet vlogowy w najbliższych odcinkach zabierze Was na wakacje na kempingach w Istrii. Pokażą Ci oni miejsca noclegowe i kempingi Easyatent.

Obejrzyj vloga
Vlog #2

Vlog #2

Vlogerzy Bart i Lindsey zabierają Was na wakacje na kempingu w Istrii. Pokazują Wam noclegi i kempingi Easyatent, ale też wyszukują najfajniejsze aktywności w okolicy. W tym odcinku odwiedzają Pula.

Obejrzyj vloga
Vlog #3

Vlog #3

Bart i Lin wyruszają na odkrywanie okolic kempingów Easyatent. Czyniąc to, nie nudzą się ani przez chwilę. Wręcz przeciwnie, tu i ówdzie sprawy nabierają dość szybkiego tempa!

Obejrzyj vloga
Vlog #4

Vlog #4

Po przygodach na lądzie, Bart i Lin badają okolicę łodzią! Odkrywają piękny kanał Limski, port Vrsar i jak prawdziwi piraci odpalają armatę w jaskini. Co? Cóż, jeśli tylko to się uda.

Obejrzyj vloga
Vlog #5

Vlog #5

Czas, by ich drogi się rozeszły (na jakiś czas). W tym odcinku zarówno Bart jak i Lin odwiedzają inne miasto na Istrii. Zarówno Rovinj jak i Porec okazują się pełne niespodzianek, niektóre bardziej przyjemne niż inne.

Obejrzyj vloga
Vlog #6

Vlog #6

W tym odcinku Bart i Lin sprawdzają, jak to jest na wakacjach w glampingu i rozmawiają z Robem i Daniëlle z Easyatent o tajnikach namiotów safari. Czy glamping to coś dla Ciebie?

Obejrzyj vloga
Vlog #7

Vlog #7

Bart może i jest super zwinny na hulajnodze, ale czy równie dobrze radzi sobie na zjeżdżalni, to się dopiero okaże. No i oczywiście Lin, który znowu mimowolnie nakręcił się na testowanie swojej prędkości.

Obejrzyj vloga
Vlog #8

Vlog #8

W tym vlogu Bart i Lin rywalizują ze sobą. Biegają, latają, nurkują, skaczą, spadają i uhm.... spadaj częściej. Kto prześpi się w przygotowanym łóżku w luksusowym namiocie glampingowym safari XXL, a kto zdecyuje się na sportowe przygody w tym vlogu z wyzwaniami?

Obejrzyj vloga
Vlog #9

Vlog #9

Czas sprawdzić, na którym kempingu jest najwięcej zabawy. W tym vlogu Bart i Lin dowiadują się, co oferuje kemping Valkanela i kemping Porto Sole. W każdym razie nie brakuje tu orek i homarów.

Obejrzyj vloga
Vlog #10

Vlog #10

Imprezowicze uważajcie. Bart i Lin zanurzają się w nocnym życiu Istrii. Nie tylko sprawdzają jakość piwa, ale także sprawdzają najfajniejsze kluby i najgłośniejsze puby. Jak dobrze znów poczuć się nastolatkiem.

Obejrzyj vloga
Vlog #11

Vlog #11

Wracamy na kemping, gdzie Lin i Bart sprawdzą tym razem dwa inne kempingi. Kemping Lanterna i Kemping Polari są bardzo różne, ale na obu jest mnóstwo do zrobienia. Nawet jeśli jesteś duży, czasem znajdzie się dla ciebie wolne miejsce w mini-klubie.... przynajmniej jeśli jesteś miły!

Obejrzyj vloga
Vlog #12

Vlog #12

W ostatnim vlogu tego sezonu Bart i Lin jadą do Premantury, pięknego rezerwatu przyrody, który jest idealny na trochę akcji. A powiedzmy sobie szczerze, że nasi vlogerzy są bardzo dobrzy w ekscytujących przygodach. Albo dobrze, robią co mogą.

Obejrzyj vloga