• Firma rodzinna od 2001 r.Firma rodzinna od 2001 r.
  • 13 najlepszych kempingów13 najlepszych kempingów
  • Stałe niskie cenyStałe niskie ceny
  • Sami mieszkamy na naszych kempingachSami mieszkamy na naszych kempingach
  • Bezpłatne wi-fi na kempingachBezpłatne wi-fi na kempingach

O nas

Firma rodzinna "Easyatent"

Easyatent założony w 2001 roku jako firma rodzinna, stał się ekspertem w dziedzinie wakacji na kempingach w Istrii. Rozumiemy, że idealne wakacje są tak osobiste, że nawet w rodzinie mogą być różne marzenia. Dlatego nasza oferta jest starannie skomponowana z wszechstronnych, przyjaznych dzieciom kempingów o najwyższej jakości i w przystępnych cenach. Wybieramy nasze kempingi w oparciu o obecność co najmniej jednego basenu, krystalicznie czyste morze w odległości krótkiego spaceru, łatwą dostępność i wystarczającą ilość udogodnień i aktywności dla całej rodziny.

Jesteśmy pasjonatami naszego produktu!

Jesteśmy pasjonatami naszego produktu!

Szeroki wybór i konkurencyjne ceny
Nasze zakwaterowanie jest oferowane przez różnych zaprzyjaźnionych touroperatorów, takich jak Suncamp, Allcamps i TUI. Ale oczywiście można też rezerwować bezpośrednio u nas. I gwarantujemy, że nigdy nie zapłacisz więcej niż za pośrednictwem osób trzecich. To miła myśl!

Nasze produkty
Ponieważ jesteśmy blisko naszych klientów, wiemy dokładnie, jakie są ich życzenia. Dlatego regularnie wymyślamy nowe miejsca noclegowe. I sami projektujemy i produkujemy kwatery! Dlaczego? ..... Ponieważ lubimy to robić.
Jesteśmy kreatywni na desce kreślarskiej, myślimy w procesie produkcji i sami uczestniczymy w budowie - można nas znaleźć na wszystkich etapach. Ponieważ chcemy, abyś był zadowolony z naszego zakwaterowania. A to oznacza, że niczego nie powinno zabraknąć.

W stronę słońca>>

Lato oznacza korzystanie ze słońca!

Do Easyatent mogą przyjechać zarówno zapaleni kempingowcy, jak i osoby szukające luksusowych wakacji w stylu glamping. Nasza różnorodna oferta noclegowa obejmuje zarówno efektowne namioty safari z zapleczem sanitarnym, jak i pełne przygód namioty typu bungalow. Nie jesteś fanem namiotów w ogóle? To też nie jest problem. Oferujemy domy mobilne w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych.

Choć noclegi Easyatent są tworzone na zamówienie, mają jeden wspólny mianownik: praktyczna funkcjonalność zawsze na pierwszym miejscu. Oznacza to zakwaterowanie na kempingu, gdzie można żyć beztrosko i gdzie można liczyć na osobistą obsługę ze strony naszego personelu. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina możecie naprawdę cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu.